Opis
Unikalna naturalna formuła na odchudzanie zawierająca produkty do stosowania na dzień i na noc.
Na dzień:
Zielona herbata odnosi się do suszu z liści herbaty chińskiej (Camellia sinensis), która zostały poddane obróbce parowej, aby zapobiec utlenianiu, zachowując w ten sposób świeży smak i wszystkie wartości odżywcze. Zawiera w sobie wiele cennych składników, ale bez wątpienia na największą uwagę zasługuje galusan epigallokatechiny (EGCG), który wspiera metabolizm, a co za tym idzie proces utraty zbędnych kilogramów i utrzymanie prawidłowej masy ciała. Zielona herbata może zarówno relaksować, jak i wspomagać czujność i koncentrację. Oprócz zawartości kofeiny, zielona herbata jest bogata w L-teaninę, aminokwas mający zdolność przekraczania bariery krew/mózg. Oba te związki działają synergicznie, wytwarzając bardziej stabilny poziom energii, niż gdyby kofeina była spożywana samodzielnie.
Ekstrakt z zielonej herbaty standaryzowany jest na zawartość 95% polifenoli, w tym 70% katechin i 40% EGCG.
Substancje zawarte w zielonej herbacie wpływają na: Przyspieszony metabolizm, utrzymanie prawidłowej masy ciała, zwiększenie poziomu energii i poczucie witalności, zdrowie dolnych dróg moczowych, pracę układu sercowo-naczyniowego, stan psychiczny i funkcje poznawcze, zachowanie elastyczności naczyń krwionośnych, prawidłowy poziom cholesterolu, ochronę przed stresem oksydacyjnym, wzmocnienie układu odpornościowego.
Na noc:
Czym jest CLA?
Sprzężony kwas linolowy, jest kwasem tłuszczowym omega 6, który występuje naturalnie w produktach spożywczych, takich jak mięso i nabiał. Jest produktem trawienia mikrobialnego w pierwszym żołądku (żwaczu) zwierząt żywiących się trawą, takich jak krowy. Zawierają go również pewne rośliny.
CLA z krokosza barwierskiego
Krokosz barwierski (Carthamus tinctorius) to jedna z najstarszych znanych roślin uprawnych. Doniesienia o jego kultywacji w historii ludzkości sięgają aż 4000 lat wstecz.
Jest to rodzina jednoroczna z rodzin astrowatych, rozwijająca się w klimacie gorącym i suchym. Krokosz barwierski jest uprawiany przed wszystkim jako roślina olejodajna, ale jego kwiaty sa także hodowane w celach kulinarnych, tekstylnych i leczniczych. Cenny olej z krokosza był po raz pierwszy pozyskiwany w Chinach, Indiach, Iranie i Egipcie. Do krajów zachodnich trafił następnie między V a XIV wiekiem.